شرکت مدیران نوید کارآفرین فیدار با تیمی کارآمد و با تجربه در برگزاری همایش ها، اجلاس کشوری و بین المللی خدمات علمی و آموزشی خود را بصورت کاملا حرفه ای و موثر به مدیران سطوح مختلف کشور در حوزه های مختلف ارائه می نماید.

آموزش و توسعه مدیریت از اهداف برگزاری این برنامه هاست. حضور اساتید برجسته در برنامه های هدفمند تعریف شده حکایت از برنامه ریزی موثر و تلاش مدیران این مجموعه در جهت توسعه و آموزش مدیران است.حضور مدیران محترم و بهره مندی از پیامهای آموزشی موثر و به روز این برنامه های مدیریتی باعث صرفه جویی در هزینه ها و دقت مدیران شده و خواهد شد.

مدیران محترم با حضور در همایش ها و اجلاس کشوری از دستاوردهای نظیر آموزش و توسعه علمی، ارتباط با همتایان خود، سبک جوایز و افتخارات ویژه هر برنامه، لذت اقامت و سفر کوتاه بهره مند خواهند شد.
با یک بررسی اجمالی پی می بریم که مدیران موفق و نامدار همواره و همیشه در پی کسب دانش و برقراری ارتباطات موثر بوده اند و امروز مشاهده می کنیم تالار افتخارات آنها سراسر حضور در همایش ها، اجلاس، کنفرانس ها و سمینارهای مختلف علمی و آموزشی بوده است.

کمتر مدیری وجود دارد که به تنهایی و بدون تعاملات علمی و آموزشی توفیقات خود را توسعه و گسترده نموده باشد.
در عصر ارتباطات ناگزیر هستیم، هر لحظه جهان در حال تغییرات است لذا مقاومت در مقابل تغییر برابر با عقب ماندگی و فرسودگی و در نهایت نابودی سازمان و مجموعه ما خواهد بود.

کوچکترین تغییرات بزرگترین و پیچیده ترین پیامد های علمی و مدیریتی را به همراه خواهد داشت.
مدیریت و رهبری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک، مدیریت و رفتار سازمانی، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت مشتری بر سازمان، مدیریت بحران، مدیریت ریسک، مدیریت … تحت تاثیر تغییرات قرار خواهند گرفت و اجبارا بروز خواهند شد. پیچیدگی های روابط انسانی درون سازمانی و برون سازمانی روشها و فنون مدیریت را جدید و با نیاز روز تعریف می کند.

به همین منظور مدیران می باید همواره در گردهمایی های مدیریتی موجود ملی و بین المللی حضور یابند تا با دانش و فنون و تکنیک های روز مدیریت همگام باشند و در جهت توسعه و پیشرفت سازمان خود آمادگی لازم داشته باشند.